Edhe policia jasht rregullave po ja si ngeli ?

0
130

Një veturë policore është aksidentuar në rrugën “Bujanovc” në Gjilan.

Si pasojë e këtij aksidenti tre policë kanë marrë lëndime të lehta dhe janë duke u trajtuar në Spitalin Rajonal të Gjilanit.

Vetura e policisë ka goditur shtyllën në skaj të rrugës, ndërsa shkaqet e këtij aksidenti ende nuk janë bërë të ditura.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë Rajonale për Gjilan, Ismet Hashani.

Ai ka bërë të ditur që njësitet hetimore janë në vendin e ngjarjes dhe detajet e tjera do të bëhen të ditura me kohë, njofton Klan Kosova.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here