E Konfirmon edhe nje her Ramush Haradinaj ska Gjykatë Speciale

0
135

Kryeministri Haradinaj ne televizioni tv21 ne Emisioni Argomet thot qe sa her dot vjen me Palament Gjykata Speciale.
Do jem kunder kem qen Kunder sa qe qe vjen ne palamet do të jem Kunder Pavarsisht qka thoj Nderkombetare
per ket qeshtje vendos Palameti
po Pavarsisht edhe pasojave .
qe do bahen kem.qen kunder dhe dot jem Kunder .
Per ma shum Ndiqni ne tv21 ne emisoni Argomet .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here