Kjo asht qika e profesorit te Njohur e cila po i Manit Meshkujt

0
828

Morena Taraku asht blogeria ma e famshme ne shqipetari. Ajo asht imazh i famshem dhe i njohur per publikun shqiptar. Pasjon e ka fotografine. Por qika e kujt asht morena? Asht qika e ish profesorit te fakultetit te akademis se arteve Selami Taraku. Dhe si familje artistash per ta nuk paraqet problem Zhveshja para aparatit. Por kuptohet fjala asht per zhveshje artistike.
Kjo asht qika e profesorit. A po e sheh sa mire e mesu baba…

Morena gjithe ashtu njihet per imazhin e saj dhe jeten lluks qe e ban. Ajo vertet jeton si VIP me shtepi te bukura. Makina personale te shtrejta. Garderob super te shtrejt. Grim exkluziv etj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here