Premier 2018 Ali & Luan Zogëjani – Kërkon Shqipja dhe Flamuri

0
248

Ali e Luan Zogëjani Baba e bir i kendoj Shqipe e kendoj flamurit
Këta si Rapsodë i kan kendu Trimave
Deshmorve Kombit apo ashtu keta
Vido e ma posht e keni per ta Ndegjuar
Rapsodë i kan rujt edhe kang e vjetra. dhe jan nje prej rapsodve ma te kerkuar ne kosove sepae Bajn nje Dule te mir e kan nje za bukur
Ne si staf angazhohemi qe tuj sjellim kang ma te reja nga Rapsodët anebar popullit shqiptar
Vido e keni ma post per ta ndegjuae

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here