Blerim Destani “Jam i dashuruar Ne Bleona Qerretin dhe i lumtur. edhe pse?

0
268

Blerim Destani “i bën dalje” Bleona Qeretit: Jam i dashuruar dhe i lumtur.
Ai mund të jetë një nga meshkujt shqiptar pas t cilin rendin femrat. Bëhet fjalë për Blerim Destanin. Ky i fundit teksa ishte dje në ‘Xing me Ermalin’ u pyet nga moderatori lidhur me faktin nëse aktori do të martohej apo jo me këngëtaren Bleona Qereti.
Ndërkohë që Destani ‘befasoi’ me përgjigjen e tij, tregoi se ishte i dashuruar.
“Bleonën nuk e kam takuar kurrë live. Unë jam i dashuruar dhe i lumtur”, tha Blerim Destani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here