Anxhelina Shala e Dashura e Depoteti Haxhi Shala publikon foto Intime me Të?

0
520

Anxhelina Shala, një vajzë që jeton në Gjermani, ka shokuar me disa foto në të cilat shihet në krah të deputetit të Nismës, Haxhi Shala, i cili është i martuar dhe ka dy fëmijë.

EAjo fillimisht hodhi foto me deputetin, e më pas i largoi të gjitha. Anxhelina në mbishkrimin e fotove e kishte quajtur deputetin të dashur. Përderisa Haxhi Shala e kishte mohuar se e njeh, duke thënë se mund të jetë vetëm një përkrahës, Anxhelina për Gazetën Express ka rrëfyer historinë e njohjes dhe lidhjen e saj të dashurisë me deputetin e Nismës

Por Në foto ata shihen qartë tek puthen të shtrirë në krevat?

ka goditur edhe njëherë. Këngëtarja kosovare që jeton në Gjermani këtë herë ka postuar foto intime me Haxhi Shalën.

Anxhelina ka treguar se deputetin Shala e ka njohur gjatë luftës pasi edhe ajo kishte qenë pjesë e Ushtrisë Clirimtare të Kosovës.

“PAjo thotë se 17 vjet më vonë, në Prill të vitit 2016, Haxhi Shala e kishte vizituar atë në Berlin. Aty kishte rifilluar lidhja e tyre.as luftes ne kemi qenë në lidhje për gjashtë muaj derisa ka ardhur gruaja e Haxhiut nga Zvicra me fëmijët dhe unë e kam kuptuar se ai ësArsyeja pse Anxhelina ka publikuar fotot me deputetin është sepse ajo është lodhur nga premtimet e deputetit, i cili edhe pse i ka thënë se do të ndahet nga gruaja, nuk e ka bërë këtë, duke vazhduar të takohet me të.htë i martuar dhe nuk më ka dashur asnjëherë”, është shprehur Angelina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here