Meda Robertin Perleshen Fort live në emision Televiziv

0
290

Vido e keni ma posht mund ta Shikoni
Meda përleshet fortë me Robertin live në emision (Video)
Emisionet në televizione mbledhin artistë të shumtë, disa që ndoshta nuk janë miq apo nuk e durojnë njëri tjetrin. Labinot Gashi kishte mbledhur artistë të shumtë për xhirimet e Vitit të Ri, por jo gjithçka shkoi si duhet
Derisa ishin ende pa filluar xhirimet, Robert Berisha dhe Meda filluan të grindeshin mes vete.

Duke klikuar ne hapësirën me poshtë keni mundësi te shikoni videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here