godet Hashim Thaçin Rand Hashim Thaqin /fali vrasësit e vajzave 3 dhe 9 vjeçe.

11
654

Veton Surroi godet Hashim Thaçin: I fali vrasësit e vajzave 3 dhe 9 vjeçe.
Publicisti Veton Surroi përmes një postimi Facebook ka reaguar ashpër ndaj presidentit Hashim Thaçi. Surroi ka thënë se Thaçi sot ka falë në emrin e tij vrasësit e vajzave Adelina Hajra tre vjeçe dhe Mimoza Hajra nëntë vjeçe. “Vrasësit e vajzave u falën sot nga Hashim Thaçi, ushtrues i detyrës së presidentit të Kosovës”, ka shkruar ai.
Postimi i plotë i Surroit:.
Adelina Hajra tre vjeçe dhe Mimoza Hajra nënte vjeçe u vranë më 20 gusht 2001 në Drenas.
Vrasësit e vajzave u falën sot nga Hashim Thaçi, ushtrues i detyrës së presidentit të Kosovës.
Ai mund ta ketë bërë në emër të vetin, jo në emër tim si qytetar i Kosovës.
#jonëemërtim

11 COMMENTS

  1. Hi,I read your blogs named “godet Hashim Thaçin Rand Hashim Thaqin /fali vrasësit e vajzave 3 dhe 9 vjeçe. | n’kosovë” on a regular basis.Your story-telling style is witty, keep it up! And you can look our website about الاهلى.

  2. Greate pieces. Keep writing such kind of information on your page.
    Im really impressed by your blog.
    Hey there, You’ve done an incredible job. I will definitely digg it and personally recommend to my friends.

    I am confident they’ll bee benefited from this site.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here