Premier – Vellezerit Martin dhe Mark Gojani – Kulla e gjyshit legjendar

0
1006

Vellezerit Martin dhe Mark Gojani
Ne teleat e Qiftelis Shpalosin
Historin e Kombit Shqiptar
Ta rujam traditen ton Tama Shqiptare
Ne si staf Mundohem qe ti sjellim gjith Rapsodet me kang te tyre ma te reja me aq sa mundem e sa dim dot ti percjellim e do ja postojm
vido e kesaj kanges e keni ma posht

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here