Opa Siq duket edhe cim Patrioti ne Politik

0
301


Aktori i njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cima po vazhdon të argëtojë publikun me skeqet e tij humoristike
Cima ishte i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage” në të cilin zbuloi shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private.
Po ashtu, aktori foli edhe për atë se pasi Adem Mikullovci kohën e fundit ka vendosur të hyjë në politikë, a mendon edhe ai diçka të tillë.
Cima ka befasuar me përgjigjen lidhur me çështjen e angazhimit të tij në politikë.
Ndiqeni videon e mëposhtme, nga minuta 8:06 kuptoni se a po i bashkohet Cima politikës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here