Albin Kurti Kandidon Per Kryetar.

0
304

Erzen Vraniqi, anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Vetëvendosjes, përmes një Statusi Ne Facebookun E Tjj Ka Thene se deputeti Albin Kurti do të kandidojë për Kryetar Te Levizjes Vetevendosje.

“Si anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje, nënshkrova Qe Albin Kurtit Te Zgjedhet kryetar të Lëvizjes Vetevendosje Komisioni Zgjedhor i Përgjithshëm kishte miratuar sot, pas verifikimit, deklaratën e tij të kandidimit, dhe tashmë ka nisur zyrtarisht grumbullimi i nënshkrimeve.

Zgjedhjet Per Kryetar Te Levizjes Vetevendosje Do Te Mbahet Ne Muajin Shkurt .

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2017 nKosove.com.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here