Vjen Reagimi i Albin Kurtit Per Gjykaten Speciale!

0
239

   

Reagimi i Albin Kurtit

Shpresa e Kryeministrit qe Vet Nuk Perfundon Ne Gjykat Tha Hajde Ta Votojm,
Por e Votuan Dhe Ne Sot Ne Vitin 2017 Duan Ta Prishin Gjykaten Speciale.Albin Kurti ju ka paralajmruar Ne Kuvend,
Ne vitin 2014.Shiko Video me Poshte.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here