Valbona Fejzullahu Kerkon Ndihme.

0
439

Kjo eshte Valbona Fejzullahu nga Prishtina. Ajo ka me shume se nje vit qe po qendron e shtrire ne shtrat si pasoje e semundjes nga e cila po vuan. Qe tre muaj Valbona nuk ka dalur nga shtepia e as nuk eshte ushqyer vete. Ajo eshte vajza e vetme e familjes, ka vetem 17 vjet. Deshira e saj eshte ti kthehet shkolles e te takohet me shoqet dhe shoket e saj.
Valbones i eshte thene se ka sherim diku ne Gjermani apo France, por i duhet ndihma juaj.Valbona pret ndihemen e secilit prej neshe!
Ndihmo edhe ti ne kete llogari NLB PRISHTINA, Islam Fejzullahu 1700100101778576
Ose kontaktoje familjen e saj 044 375 713
SHPERNDAJE shpeto jete

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here