Cila Eshte E Verteta E Gjykates Speciale.

0
405

Gjykata speciale mendojm qe do te filloj ne qershor te vitit 2018 .

Hashim Thaqi Po Akuzohet Nga Gjykata Speciale Dhe Po Mundohet ta imponoje.Pdk E Hashim Thaqit Votoi Per Gjykaten Speciale ne Vitin 2014.

Shiko Video Me Poshte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here