Barcelona Fiton Ndeshjen Kunder Real Madridit me Rezultat 3-0.

0
203

Sot ne oren 13:00 Ishe Loja Real Madrid Vs Fc Barcelona , Barcelona Fitoi Ndeshjen Kunder Real Madridit.Ne Minuten e 02:00 Ronaldo Shenon Gol Po Ishte Obsajt.Pjesa e Pare Ishe 0 me 0 Po Ne Pjesen e Dyte Gjithqka Ndryshoi, Loja Doli Ne Favor te Barcelones.Ne Minuten e 53:00 Suarez Shenoi Gol me rezultat 1 me 0.Ne minuten e 62 Barcelona Fitoi Penallti Dhe Lionel Messi Shenon Gole Per 2 Me 0.Dhe Ne Minutat Loje Shtes 92:00 Iniesta Shenon. Loja Perfundon 3 Me 0 Per Barcelonen.Shiko Video Me Poshte.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here