Kolona Te Gjata Ne Kufirin Serbi-Kosove

0
317

me te vertet esht tmerr se qfar vuajn bashkatdhetart ton esht per te te ardhur keq gjith at rrug gjith at mund qe te vin ne vendlindje dhe ne fund me or te tera neper kufi kjo o tmerr Per Keto Kolona Te Gjata Ne kufirin Serbi Kosove

Apel Te Gjithe Shqipetareve Qe Te Keni Kujdes .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here