Cristiano Ronaldo Vs Fc Barcelona

21
454

Ne Dt 13/08/2017 Real Madridi Luan Kunder Ekipit Fc Barcelona Ne Camp Now, Dhe Ne Minuten e 46:00 Lojtari Nga Real Madridi Cristiano Ronaldo Ben Stervitjet e tij Dhe ne Minuten e 57:00 Hyn Ne Loje Ku me Rezultat Ishin 1 Me 0 Per Real Madridin, Dhe Ne Minuten e 71:07 Sekonda Ronaldo Jep Gol Dhe Nuk Ja Pranojn Gjyqtaret por Pastaj pas Pak Minuash Isco Pason Drejt Ronaldos Dhe Ronaldo Shenon  Per 2 Me 0 Per Real Madridin, Dhe Perseri Pas 2,3 Minutav Karton i Kuq Per Ronaldon, Dhe Loja Perfundon 2 me 1 Per Real Madridin.

 

21 COMMENTS

  1. You have to do a lot hands-on page optimization and also create
    a whole lot backlinks to control search engines and be on leading with your keyword.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here