Babai Therr Vajzen 17 Vjeqare Per Shkak Se U Dashurua Ne Nje Djal Maqedonas!

1
399

Nje Tragjedi Ka ndodhur Mbrenda Nje Familje Shqipetare,Kur Babai Therr Me Thike Vajzen e Tij 17 Vjeqare.Ngjarja e rende Ka Ndodhur Ne Shqiperi,Per Shkak Sepse Ajo Ishte e Dashuruar Ne Nje Adoleshent Maqedonas, Familja Ben Te Ditur Se Nuk Ka pasur Informate Se Qe Sa Ka Qene Ne Lidhje Vajza E Tyre Me Adoleshentin Maqedonas, Mjeket Ne Spitalin E Tiranes Tregojn Qe Vajza Esht Jashte Rrezikut Per Jete Dhe Duhet Te Mbahet Ca Dite Ne Spital, Dhe Gruaja e Zbulon Se Burri i Saj Vuan Nga Disa Probleme Psikologjike,Ndersa thot Qe Ne Te Kaluaren Nuk Ka Qene Keshtu.

Nderkoh Babai I saj 50 Vjeqari Perballet Me Akuzat Per Vrasje Ndaj Vajzes Se Vete.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here