Qka Dorezoi Kryeministrit Haradinaj Tek Presidenti Thaqi

0
572

Sot Kryeminstri u Takua me Presidentin Thaqi Dhe Derzoi 100 Diteshin e Punes Se Tij

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here