Reklamo ketu

 • img      
  2po2 kunja kolegëve të tij për këngë jo origjinale (Foto)

  6/23/2016 12:00:00 AM

  Jo origjinaliteti dhe kopjimi i këngëve të huaja nga artistët shqiptarë është ndër temat më të diskutuara së fundmi, kur me anë të teknologjisë është shumë e lehtë të gjendet nëse një këngë është kopjuar.

 • img                 
  Pallaçinka me gjizë dhe limon, receta që nuk e keni ditur

  6/23/2016 12:00:00 AM

  Përbërësit: 1 e 1/2 gota qumësht 4 vezë të mëdha 1 filxhan miell 3 lugë gjalpë pa kripë, i shkrirë (edhe pak për të lyer tiganin) 1/4 lugë çaji kripë 2 lugë çaji lëng limoni, si dhe disa feta limoni 1/2 filxhan dhe 1 lugë gjelle sheqer 1 filxhan gjizë e ëmbël ose pa kripë 1 lugë gjelle mjaltë, si dhe përbërës të tjerë sipas dëshirës për t’i shoqëruar

Fun